Káva 1862 Prémium

Exkluzivní složení námi nabízené kávy Julius Meinl je tvořeno pečlivě vybranými zrnky Arabica z vysočin v Brazílii a Africe. Kombinace těchto dvou zemí původu garantuje unikátní chuťový zážitek - silné aroma, plné tělo kávy a vyrovnanou kyselost.

Díky inovativní technologii je každá porce kávy 1862 Premium čerstvě umletá pro každý šálek. Tím je zaručeno, že každý host dostane pouze tu nejkvalitnější kávu.

Kávová zrnka jsou uchovávána v obalu z prémiového materiálu, dokud se nedostanou do vašeho šálku.

sada 300

V roce 2005 uvedla společnost Julius Meinl na gastronomický trh nový prémiový koncept navržený světoznámým italským designérem Matteo Thunem. Tento koncept dokonale charakterizuje tradiční značku kávy, symbol vídeňské kávové kultury a dodává ji patřičnou stylovou eleganci.


Nový koncept právě díky přívlastku „prémiový“ není volně dostupný. Servírovacím setem z dílny THUN se může v rámci České republiky pochlubit jen několik vybraných provozoven, které musí splňovat určité gastronomické standardy.

Mezi ně patří i naše kavárna !

Stanovením přesných parametrů na získání prémiového servírovacího setu se společnost Julius Meinl chce ujistit, že vyjímečná káva v prémiovém šálku se bude podávat jen v požadovaných standardech, kvalitě, s adekvátním servisem a v souladu s vídeňskou kavárenskou kulturou.