Svět čaje

Nový koncept Východ se potkává se západem od Julius Meinl spojuje dlouhou tradici čajové kultury Východu se západní mentalitou pití čaje, kde je kladen důraz především na požitek a společenskost. Tento koncept stojí na třech pilířích:

  • - prémiové ingredience ze specifických zemí původu
  • - jedinečné balení spojené s atraktivním designem
  • - čajový obřad

Všechny čaje Julius Meinl jsou vybírány s největší péčí z věhlasných čajových plantáží. Celý proces výběru podléhá přímo kontrole kvality Julius Meinl, což zaručuje, že do vašich čajů se dostanou jen ty nejkvalitnější čajové lístky.caje web

Aby dále prohloubili koncept kvality, balí čaje do kvalitních a biologicky odbouratelných materiálů soilon. Díky tomu zůstane zachováno aroma čaje a zároveň přispěje k ochraně životního prostředí.

Na oslavu skvělé chuti našich čajů vyvinuli unikátní servírovací set vyrobený z jemného čínského porcelánu. Ten umožňuje provedení bezchybného čajového obřadu a vychutnání si perfektního šálku čaje.

Spojení východu se západem se odráží také v designu obalů, vyvinutých slavným designérem Matteo Thunem. Různý původ každého čaje je znázorněn typickými vzory pro daný region. Zelené čaje z Číny jsou charakterizovány známými asijskými vzory, zatímco černé čaje jsou znázorněny barvami a tvary typickými pro Indii. Kromě toho každý obal zobrazuje typický západní porcelánový šálek vyrobený z jemného čínského porcelánu.

caj 400